Solutii pentru camuflarea vitiligo

tratamentele pentru vitiligo si eficienta lor

Moderatori: teo, mircea

Reguli forum
reguli-t2.html

Puteți raporta probleme în funcționarea forumului la email mircea |@| vitiligo.ro
k13soulfly

Re: Solutii pentru camuflarea vitiligo

Mesajde k13soulfly » Mie Oct 30, 2013 4:20 pm

Ma bucur ca s-a mai gasit o solutie de camuflare. dar nu am inteles f bine pana la urma rezista la contactul cu apa sau nu ?

amalia10

Mesajde amalia10 » Mie Noi 20, 2013 6:20 pm

buna, sunt noua pe aici, stiti cumva unde pot gasi Viticolor gel? Am cautat in toate farmaciile si mi-au spus ca nu mai pot aduce momentan. Sau poate aveti careva si doriti sa-l vindeti?

mircea
Administrator

Mesajde mircea » Mie Noi 20, 2013 8:12 pm

Unii membri ai forumului au cumparat VITICOLOR de pe situl Evromed Bulgaria http://evromedbg.com/shop/viticolor/
Pretul afisat este de 40 BGN la care estimez ca se mai adauga in jur de 10 BGN transport. Un total de 50 BGN, adica 113 lei.
Adresa lor de mail este info@evromedbg.com . Cred ca cel mai bine e sa le scrii direct. Sau daca te simti norocoasa, poti sa plasezi o comanda in limba bulgara in magazinul online :D

Ai luat in considerare si produsul DERMOTAN ? http://www.youtube.com/watch?v=1kjrNJvaiuo

amalia10

Mesajde amalia10 » Joi Noi 21, 2013 3:12 pm

multumesc! nu am mai auzit pana acum de acest produs, Dermotan dar pare a fi ok... il gasesc si la noi sau doar direct la producator?

badalin

Mesajde badalin » Lun Dec 02, 2013 5:48 pm

Daca cumva cineva vrea sa comande viticolor gel de pe site-ul bulgaresc ,poate comanda si ptr mine produsul ca nu ma descurc deloc cu site-ul si limba lor.

deviss

Mesajde deviss » Mar Dec 17, 2013 10:37 am

Din pacate dermonatul isi schimba culoarea tot ca viticolor. Daca ar fi ramas culoarea pe care o aplici de prima data era extrem de bun insa asa trebuie sa mergi pe ghicite.

Magda1978

Mesajde Magda1978 » Lun Iun 12, 2017 12:02 pm

Buna ziua a si dori sa va spun ca am cumparat fondul de ten Dermacol si sunt f mulțumită de el .acopera petele f bine si e f rezistent la apa,poate fi folosit cu succes la piscina,sper sa va ajute

Înapoi la “Tratamente”