vitiligo stain

are cineva idee de acest vitiligo stain ?

nu am auzit. Ce e acesta?

din posturile anterioare

Denumirea completa este Dy-o-derm Vitiligo Stain. Cel mai probabil este un autobronzant la fel ca viticolor dar imbunatatit.
aici ai linkul: vitiligotreatmentpictures[PUNCT COM]/dy-o-derm-vitiligo-stain-review-vitiligo-cream.html (fara nici o intentie de a face reclama)

as vrea sa aflu mai mult din experienta utilizatorului ce i-a mentionat numele in threadul anterior. Stim cu totii ca viticolor este bun mai mult pt cei cu tenul cafeniu si cam atat. Pentru ce ten este bun vitiligo stain?

De pe net, cele mai bune reviews sunt aici amazon.com/DY-O-Derm-Vitilig … ewpoints=1

Mai sus este mesajul inițial al utilizatorului. Am sa-i trimit o invitație sa se alăture acestei discuții. Poate ne poate lamuri cu răspunsul la întrebarea: “Pentru ce ten este bun vitiligo stain?”

Buna ziua,

Da este un autobronzant si este bun pentru orice nuanta de ten .
Recunosc ca eu nu am curaj sa fac ceva ptr. a ma trata pentru ca am observat ca tratamentele nu dau rezultate sa le zicem fericite la toata lumea si sincer nu imi doresc alte pete.

vitiligotreatmentpictures.co … cream.html

pare interesant, dar cum ajungem la el?

Situl respectiv ( vitiligo*treatmentpictures.com ) este doar un agregator de stiri cu un singur obiectiv - obtinerea de bani din clickurile pe reclamele contextuale pe care le publica in pagini.
Articolul e copiat din alta parte. Daca vrem sa aflam mai multe despre produs trebuie trebuie sapat si gasit websitul producatorului.

Subscriu la ce a zis mircea despre acel site

ar fi prins bine daca era disponibil pe amazon.

Cand ajung de la servici poate reusesc sa imi strecor ceva timp sa caut ceva serios de unde se poate comanda acest produs.

Se pare ca vitiligo stain a fost oprit din productie si nu prea mai poate fi gasit nicaieri; a fost inlocuit cu Chromelin sumlab.com/Vitiligo/35/ - acesta este site-ul producatorului dar nu livreaza decat in US.
Pe alte site-uri transportul e dublul produsului.