Imi caut jumatatea - cu vitiligo bineinteles

Impactul vitiligo asupra vietii noastre psihice si sociale.
Reguli forum
Inainte de a deschide un subiect nou, va rog sa cititi regulamentul: reguli-t2.html
blackmodder

Imi caut jumatatea - cu vitiligo bineinteles

Mesajde blackmodder » Lun Iun 26, 2017 8:30 pm

Salut, sunt Radu, am 30 ani, din Craiova. Doresc sa cunosc o fata care sufera de aceeasi boala ca mine, si anume vitiligo. Fetele cu care am iesit pana acum au fugit in momentul in care au observat aceasta afectiune, la mine fiind situata in zona organelor genitale. Daca este vreo fata dornica sa ma cunoasca o invit sa imi scrie pe nicolaradu@gmail.com.

Sper sa nu imi sara nimeni in cap pentru aceasta postare, insa acesta poate fi locul unde putem, cei cu vitiligo, sa ne gasim perechea.

teo
Moderator

Re: Imi caut jumatatea - cu vitiligo bineinteles

Mesajde teo » Mar Iun 27, 2017 2:23 pm

daca ai vitiligo doar acolo, este exclus ca aceasta sa fie cauza pentru care ai fost parasit.
cauta si la alte cauze!

blackmodder

Mesajde blackmodder » Mie Iun 28, 2017 12:46 pm

Este opinia ta si ti-o respect. Insa pot sa te asigur ca asta este principalul motiv. Considera ca, o persoana care nu cunoaste aceasta boala gandeste ca ea poate fi contagioasa.

blackmodder

Mesajde blackmodder » Mie Iun 28, 2017 12:49 pm

Mai am ceva pete pe picior, insa nu depasesc 3 cm in diametru, si putin sub ochi.

Înapoi la “In plan personal”