bolnavi de vitiligo, reuniti-va !

Scopul acestui post este sa ca reuneasca forumisti din diferite orase sau zone ale tarii. Fiecare utilizator isi creeaza un nou topic cu orasul sau zona din care e. Apoi utilizatorii dintr-o zona sa se poata cunoaste si eventual sa se intalneasca mai usor.

Salutare, eu sunt Emil si sunt din Galati.

Sunt de acord si eu cu propunerea asta. Nu stiu daca mai sunt persoane active pe acest forum si daca vor organiza ceva pe viitor si in Bucuresti, eu locuind aici.

Buna, tuturor! Sunt Alina si locuiesc in Bucuresti. Am vitiligo de aproximativ 3 ani, insa am fost diagnosticata cu boala abia in vara anului trecut. La mine e genetica. Am “mostenit-o” de la mama. Mi-ar placea sa ma intalnesc si cu alti oameni din Bucuresti care au vitiligo. Daca mai sunt oameni interesati, poate ne adunam mai multi.

Se vorbeste de mult despre o intalnire. Si eu sunt din bucuresti si ma gandesc ca ne-am putea organiza usor. Se ofera cineva sa organizeze? :slight_smile:

Si eu as participa daca se programeaza pentru un week-end.

daca mai este cineva din botosani,iasi sa ne reunim ar fi super.Ar fi fain sa ne intalnim cu totii in bucuresti totusi.
Daca vreti sa ne cunoastem puteti sa ma contactati pe adresa de mail dutca_george@yahoo.com(doar pe mail ca pe messanger nu intru.e mai la moda facebook-ul acum)

Si eu as participa daca se programeaza, eu sunt in Bucresti intre 18 august pana pe 2. septembrie 2014:)

Buna ziua! Am citit cateva mesaje despre o intalnire untre cei cu Vitiligo dar din pacate sunt de mult timp in urma.As vrea sa stiu daca s-a organizat o intalnire,daca a fost buna ideea!Eu personal as vrea sa fie candva o intalnire de genul.Cu repect!